Brīvdienu māja “Migliņas” atrodas 5 kilometru attālumā no Valmieras pilsētas centra, mežu un pļavas ieskautā vietā - netālu no blakus esošās Cēsu šosejas.

“Migliņas” ir ģimenes lolota vieta divās paaudzēs, kurā ieguldīts ne mazums pūļu un mīlestības, lai šajā vietā varētu ļauties dziedinošai atpūtai, pavadītu laiku ģimenes un draugu lokā vai sarīkotu svinības.

“Migliņu” stāsts aizsākas aptuveni 30 gadus atpakaļ, kad šajā vietā esošo zemes gabalu kā vienu no retajiem pagastā nebija iespējams pienācīgi apsaimniekot lielā mitruma dēļ. Pēc kļūšanas par zemes īpašniekiem pamazām tiek veikti pirmie labiekārtošanas darbi – izrakti novadgrāvji un dīķis ar mazu saliņu vidū, uz kuras šobrīd lepni slejas lapenīte, izbūvēts piebraucamais ceļš un iekopta bērzu birzs. Vēlāk tiek likti pamati atpūtas mājai ar pirti. Ar dalību LEADER projektā tiek saņemts līdzfinansējums, kas dod iespēju pabeigt brīvdienu mājas būvniecību un tās aprīkošanu.

Brīvdienu māja šobrīd ir aprīkota ar visu nepieciešamo pilnvērtīgai atpūtai un dzīvošanai, kā arī nelielu svinību atzīmēšanai (līdz 30 cilvēkiem). Nakšņošanai ēkas otrajā stāvā atrodas 4 atsevišķas guļamistabas, gaitenis ar tajā esošu izvelkamu dīvānu un vietu papildus guļvietām.

Uzturoties “Migliņās”, pēc vēlēšanās baudi pirts procedūras ar malku kurināmā pirtī vai ļaujies SPA ūdens masāžai blakus esošajā kublā. Jūties kā mājās un atpūties mierpilnā dabas ieskautā vidē.