Pakalpojums

Cena
(EUR)

Atpūtas māja ar pirti

350

Atpūtas māja ar pirti 

(darba dienās - tikai laikā no 01.04.-31.10.)

300

Atpūtas māja ar pirti 2 naktīm

580

Atpūtas māja ar pirti 2 naktīm

(darba dienās - tikai laikā no 01.04.-31.10.)

480

Kubla izmantošana  (par vienu kurināšanas reizi)

60

Papildus guļvieta

10 (no personas)

Piepūšamās airu laivas noma par diennakti
izbraucieniem dīķī (īpaši iecienīts vasaras sezonā)
             20
                   *Laikā no 20.06. - 18.08. papildus norādītajām cenām

                   par katru rezervācijas dienu maksājami 20 EUR.
  • Pamatcena norādīta kopskaitā līdz 30 viesu uzņemšanai ar 10 gultas vietām. Papildus iespējams izvietot 8 guļvietas, par katru guļvietu maksājot 10 EUR no personas.
  • Izīrējot brīvdienu māju vairāk kā 2 dienas pēc kārtas, tiek piemērota atlaide, par kuru, lūdzu, jautāt sazinoties.
  • Brīvdienu māja patur tiesības mainīt cenas svētku dienās un īpašu pasākumu laikā.
  • NB! IERAŠANĀS rezervētajā dienā no plkst. 16.00, IZRAKSTĪŠANĀS līdz plkst. 12.00. Lūdzam viesus cienīt noteikto ierašanās/izrakstīšanās laiku, lai mēs spētu pienācīgi sagatavot brīvdienu māju Jūsu atpūtai tajā.
  • Ierašanās dienas rītā lūdzam sazināties ar mums pa tālruni 29527551 un paziņot Jūsu plānoto ierašanās laiku.
  • Kāzu svinību rīkošanai piedāvājam rezervāciju ne mazāk kā divām dienām – svinību dienai un dienai pirms svinībām. Par kāzu svinību ieceri pie mums lūgums informēt pie rezervācijas.

REZERVĀCIJA

Lai rezervētu pakalpojumu, lūgums ar mums sazināties, zvanot pa tel. Nr. 29527551 vai 29390732, vai rakstot uz e-pastu: [email protected].

Ļoti svarīgi! Rezervācija ir spēkā, kad viesis no brīvdienu mājas “Migliņas” ([email protected] vai tālruņa numura 29527551 / 29390732) ir saņēmis rezervācijas pieteikuma apstiprinājumu un tiek iemaksāts avansa maksājums - 100 EUR par katru pakalpojuma dienu. Pakalpojuma atcelšanas gadījumā, ja par to tiek ziņots septiņas dienas iepriekš, nauda tiek atmaksāta atpakaļ.

APMAKSAS KĀRTĪBA

Ierodoties brīvdienu mājā, ir jāveic atlikušās summas apmaksa par visu uzturēšanās periodu, kā arī maksājama drošības nauda 100 EUR apmērā. Ja viesu rīcība nav radījusi nepieciešamību kompensēt Brīvdienu mājai radītos zaudējumus, drošības nauda tiek atgriezta izrakstoties no Brīvdienu mājas. Pakalpojuma apmaksu iespējams veikt ar pārskaitījumu pēc rēķina saņemšanas vai skaidrā naudā. Pakalpojuma cenā ietilpst PVN 12%.

LĪGUMS PAR BRĪVDIENU MĀJAS ĪRI

Par Brīvdienu mājas īri tiek slēgts līgums ar personu, kas sasniegusi 25 gadu vecumu. Persona uzņemas pilnu atbildību par Brīvdienu mājā notiekošo un radītajiem zaudējumiem (tajā skaitā viesu rīcības rezultātā) Brīvdienu mājai visā pakalpojuma sniegšanas laikā. Personas pienākums ir nodrošināt, ka visā pakalpojuma sniegšanas laikā Brīvdienu mājā uzturas vismaz viena persona, kas sasniegusi 25 gadu vecumu. Neievērojot šos noteikumus, Brīvdienu māja patur tiesības atteikt pakalpojumu.

REZERVĒTIE DATUMI (iekrāsoti ar dzeltenu krāsu)